25ZL330MT810X12.5
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
25ZL330MT810X12.5
Part Number : 25ZL330MT810X12.5
Manufacturer : Rubycon
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 25ZL330MT810X12.5 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Rubycon. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Impedance : 53 mΩ
Tolerance : 20 %
Capacitance : 330 µF
Life (Hours) : 4000 hours
Voltage Rating : 25 V
Max Operating Temperature : 105 °C
Products Category : Capacitors - Aluminum Electrolytic Capacitors
Qty : 651 In Stock
Applications : Appliances Medical PC & notebooks
Polarity : Polar
Packaging : Tape & Reel (TR)
Lead Pitch : 5.0038 mm
Case/Package : Radial
Ripple Current : 1.03 A
Height - Seated (Max) : 13.9954 mm
Min Operating Temperature : -40 °C