35ZLH680MT810X23
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
35ZLH680MT810X23
Part Number : 35ZLH680MT810X23
Manufacturer : Rubycon
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 35ZLH680MT810X23 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Rubycon. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Packaging : Tape & Box (TB)
Lead Pitch : 5.0038 mm
Case/Package : Radial
Ripple Current : 1.238 A
Height - Seated (Max) : 24.9936 mm
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Capacitors - Aluminum Electrolytic Capacitors
Qty : 225 In Stock
Applications : Wired networking Factory automation & control Enterprise machine
Impedance : 18 mΩ
Tolerance : 20 %
Capacitance : 680 µF
Life (Hours) : 10000 hours
Voltage Rating : 35 V
Max Operating Temperature : 105 °C