25YXA100MTA5X11
Part Number : 25YXA100MTA5X11
Manufacturer : Rubycon
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 25YXA100MTA5X11 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Rubycon. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Tolerance : 20 %
Capacitance : 100 µF
Life (Hours) : 1000 hours
Height - Seated (Max) : 12.4968 mm
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Capacitors - Aluminum Electrolytic Capacitors
Qty : 889 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Electronic point of sale (EPOS) Enterprise machine
Polarity : Polar
Lead Pitch : 2.0066 mm
Case/Package : Radial
Voltage Rating : 25 V
Max Operating Temperature : 105 °C